Operacija trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!!

2 posters

Ići dole

Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!! Empty Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!!

Počalji  anee.x3.n Sub Jan 31, 2009 7:22 pm

Evo i neke stvari koje sam ja pronasla o Nikoli.... Jedan od troje mladih Kragujevčana koji je ušao u „Operaciju trijumf“ Nikola Paunović, nekoliko meseci pred početak takmičenja doživeo je veliku porodičnu tragediju. U vreme kada je trajala selekcija za rijaliti šou i kada je zbog toga morao nekoliko puta nedeljno da putuje u Beograd, otac mu se teško razboleo. Prema priči njegovog brata Rajka, njegov brat je bio u velikoj dilemi i hteo je da odustane. - Naš pokojni otac Dragan u to vreme bio je teško bolestan i Nikola je bio na ivici da digne ruke od svega. Hteo je što više vremena da provede sa njim. Ali, poslednja očeva želja, pre nego što je pre dva meseca preminuo, bila je da on uđe u „Operaciju trijumf“ i da nikada ne odustane, jer je znao koliko mu to znači. Uspeo je u tome! Ispunio je njegovu želju i na neki način mu se odužio. Znam da je naš otac sada srećan zbog toga - kaže Rajko. Mladi Kragujevčanin je, kažu u njegovoj porodici, bio „ono dobro dete“ sa kojim roditelji nikada nisu imali problema, dok je Rajko bio zadužen „za nestašluke“. Rasli su u dvorištu u kome je bilo ukupno šestoro dece i pripadaju istoj generaciji talentovanih, koja se prijavljivala na takmičenja. - U stalnoj postavci smo bili Jelena Tomašević, Marija Šerifović, Nikola i ja. Ostalo je još da Nikola uspe, a ja sam se već snašao u Americi - kaže Rajko i dodaje da je njegov brat stalno pevušio po kući, a da mu je omiljeni pevač Bon Žovi. - Klinke su ga na svirkama obožavale. Vrištale su i bacale se na binu. Otkidale su za njim. Nikola, naša sestra Jelena i ja smo pre propevali, nego što smo progovorili, zahvaljujući našoj mami Milanki, koja je izuzetno muzikalna i koja je stalno insistirala na tome. U vreme najveće inflacije 1993. godine otišli smo na prijemni u muzičku školu i Nikola je bio apsolutno prvi na odseku za violinu i imao je maksimalnih 100 bodova. Ali zbog teške materijalne situacije, roditelji nisu mogli da kupe instrumente za sve troje, a nisu hteli da nas odvajaju, pa zbog toga nijedno nije na kraju pohađalo muzičku školu - kaže Rajko, koji je sa svojom suprugom Draganom trenutno na odmoru u Srbiji. - Nadam se da će sada konačno dobiti priliku da pokaže sve svoje kvalitete i uspe u muzičkom biznisu. Samo on zna koliko će mu biti teško da peva s obzirom na sve što ga je snašlo - zaključuje Rajko. Majstor za torte - Nikola je završio srednju školu za poslastičara. Pored muzike, to mu je velika strast. Za slavu redovno pravi torte, i to bolje od mame. Nema šta ne zna da spremi - od roštilja do sladoleda. Svojim specijalitetima zna da oduševi, ne samo porodicu, već i svoje društvo. Najbolje sprema Doboš tortu - potvrđuju brat Rajko i snajka Dragana.
anee.x3.n
anee.x3.n
Admin

Broj poruka : 121
Location : Srbija, Beograd
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.-annaaa--.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!! Empty Re: Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!!

Počalji  Admin Ned Feb 01, 2009 1:20 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 95
Datum upisa : 15.01.2009

https://ot-rules.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!! Empty Re: Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!!

Počalji  anee.x3.n Sub Feb 21, 2009 6:42 pm

Hmmm, da. . .Jako mi je zhaaao. Uffff. :'(
anee.x3.n
anee.x3.n
Admin

Broj poruka : 121
Location : Srbija, Beograd
Datum upisa : 15.01.2009

http://www.-annaaa--.piczo.com

Nazad na vrh Ići dole

Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!! Empty Re: Tuzhna west :( Nikola ne daj se !!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu